Полторак: не можу дивитися спокійно на те, як неефективно використовуються кошти держбюджету

Glavnoe.ua

Степан Полторак, міністр оборони України, на нараді у відомстві повідомив про те, що за його ініціативою було звільнено з військової служби 2 начальники територіальних квартирно-експлуатаційних управлінь. Причиною звільнення міністр оборони зазначив неефективне використання фінансових ресурсів.

За словами міністра оборони, у 2018 році було чітко поставлено завдання ефективного використання бюджету Міністерства оборони. Оскільки 2014 рік виявився важким, все ж вдалося відомству у періоді 2016-2017 року наростити спроможності, але даний результат був досягнутий не в повному обсязі. Полторак вказав на те, що багато разів попереджав відносно того, що буде карати осіб, які неналежним чином виконують свої обов’язки. І на цей раз були покарані кілька посадових осіб.

Таким чином, через неналежне виконання наказів голови відомства були звільнені два начальники КЕУ за службовою невідповідністю. Також один з офіцерів КЕУ був понижений у званні, а ще один – знижений на посаді.

Степан Полторак додав, що він не може дивитися спокійно на те, як неефективно можуть використовуватися кошти держбюджету нашої держави. З цієї причини, кожна посадова особа відповідально перед країною. Кожен зі службовців зобов’язаний проявляти риси наполегливості, а також ініціативу в тому, щоб ефективно використовувати гроші бюджету.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*