Відомий український журналіст загинув у ДТП в Польщі

Akcenty.com.ua

Інформаційне видання «Укрінформ» повідомило, що 10 січня в Республіці Польща відбулася автокатастрофа, внаслідок якої помер Роман Кисіль. Загиблий був відомим журналістом в Україні.

Згідно з наданою інформацією, подія трапилася в місті Ілжа, що входить в Мазовецькго воєводства, Радомського повіту. У машині, крім журналіста, знаходилося 4 людини. Внаслідок інциденту також загинула мати Романа. У дружини дуже важкі травми, і вона відправлена в реанімацію Радомської лікарні. Дитина пройшла обстеження, її стан відзначене фахівцями як задовільний. Вчора в Радом вирушила керівник консульського відділу українського посольства в Польщі. Завданням поїздки є консульсько-правова допомога, яку може надати керівник.

Наразі працівниками правоохоронних органів встановлюються причини автокатастрофи. Згідно з наданою попередньою інформацією, ДТП сталося внаслідок лобового зіткнення транспортних засобів, серед яких був легковий автомобіль сім’ї журналіста Романа Кисіля марки «Тойота», а також вантажного транспорту марки «Iveco». Обидва водії перебували у тверезому стані. Повідомляється, що людина, яка була за кермом вантажного автомобіля, не постраждала.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*