Україну очікує дефіцит робочих кадрів

5.ua

Масова трудова міграція призведе до внутрішньої ситуації, коли в країні буде гостро не вистачати робочих рук. Про це в телевізійному ефірі заявив нардеп Євген Рибчинський.

Парламентарій назвав трудову міграцію «шаленим мінусом», зазначивши зупинку виробництва і науки. Також він звинуватив уряд у вирішенні тільки сьогоднішніх проблем і відсутності довгострокового планування. На думку політика, ситуація, що склалася може призвести до того, що неможливо буде знайти заміну сантехніку.

Рибчинський навів приклад сусідньої Польщі, де громадяни працездатної вікової категорії їдуть в ФРН, Сполучене Королівство та інші країни. Однак він зауважив, що в Польщі йде заміна внутрішньої робочої сили на українців, які стають одержувачами так званої «карти поляка». Нардеп підкреслив, що всередині України така можливість відсутня.

Раніше Василь Воскобойник, який очолює Всеукраїнську асоціацію підприємств з міжнародного працевлаштування, заявив, що кількість наших співвітчизник, що знайшли роботу за кордоном, що не піддається підрахунку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*