Прохід кораблів України через Керченську протоку проходитиме у супроводі НАТО

Vybor.news

Майбутній перехід кораблів ВМСУ через район Керченської протоки пройде з супроводом сил Північноатлантичного Альянсу. Про це повідомив генерал-лейтенант Василь Богдан, колишній високопоставлений службовець зовнішньої розвідки.

Генерал-лейтенант заявив, що найближчий прохід Військово-морських сил через проблемний морський район пройде більш підготовленим, з супроводом кораблів НАТО та співробітників ОБСЄ. Василь Богдан додав, що з цими міжнародними організаціями вже укладені відповідні домовленості.

Він висловив упевненість, що російська сторона при переході таких сил через Керченську протоку НЕ наважаться посилювати своє становище і пропустять кораблі.

Колишній співробітник зовнішньої розвідки попередив також, що не можна допустити здійснення планів Москви щодо повного блокування морської акваторії в районі Керченської протоки, так як це найгіршим способом відобразиться на економіці в українській частині азовського регіону. Українські порти, які й так не працюють в повну силу, можуть завмерти остаточно, застеріг Василь Богдан.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*