Юрій Бойко: необхідно зрівняти ціни на газ для громадян і підприємств

Zaxid.media

Під час своєї зустрічі з жителями міста Макарів Київської області опозиційний нардеп Юрій Бойко заявив, що він має на меті вирівняти газові ціни для об’єктів промисловості та населення.

Засновник «Опозиційної платформи — За життя» зазначив у своєму виступі, що ціна на газ, який видобувається в країні, не може бути прирівняною з цінами на імпортоване «блакитне паливо». Опозиціонер не побачив в такому положенні справ логіки, звинувативши владу в бажанні заробити на співвітчизників. Бойко пообіцяв створити єдину ціну для всіх категорій кінцевих споживачів.

У зв’язку зі своєю позицією нардеп зареєстрував проект закону, який отримав номер 9403, який у разі схвалення встановить «верхню планку» ціни для простих споживачів і об’єктів промисловості.

Бойко підкреслив, що нині українці є заручниками провалу політики влади у сфері формування тарифів, що призвело населення до відчаю і жебрацькому існуванню.

Від імені свого парламентського об’єднання Бойко пообіцяв, що він з колегами буде вести боротьбу за соціальну підтримку і доб’ється проведення відповідальної економічної та соціальної політики держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*