Порошенко перерахував річну зарплату президента на благодійність

Kiev.express

Інформаційне агентство «Українські Новини», посилаючись на Держуправління справами голови держави, інформує, що за минулий рік він будучи на посаді президента заробив понад двохсот сімдесяти тисяч гривень. Всі ці кошти були переведені в благодійний фонд.

У відповіді управління повідомляється, що в минулому році дохід Порошенка досяг трьохсот тридцяти шести тисяч гривень (як зазначається, президент отримував по 28 тисяч кожен місяць). Однак після того, як з цієї суми були відняті обов’язкові податки та збори, дохід президента склав 270 тисяч 480 гривень. Всі ці кошти надалі були спрямовані в один з благодійних фондів, який обрав Порошенко.

Варто відмітити, що в повідомленні не вказаний конкретний фонд, в який були спрямовані кошти. Як повідомляється, дані відомості можуть розголошуватися лише розпорядником інформації.

Необхідно нагадати, що до цього з’явилася інформація, що в цілому дохід Порошенка за минулий рік, згідно з його декларацією, склав 1,3 мільярда гривень. При цьому, дана сума перевищує дохід за 2017 рік у вісімдесят два рази. Також в адміністрації голови інформували, що президент мав намір перерахувати певну частину доходів до благодійного фонду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*