Український дипломат: як необхідно реформувати ООН

Kordon.org.ua

Володимир Єльченко, який представляє Україну в Організації Об’єднаних Націй, заявив, що успішне реформування цього міжнародного майданчика залежить від рішучості її чинного Генсека. Разом з тим він зауважив, що навіть зусиль Гутерреша буде мало, через те, що необхідні ще й виконавці на місцях, які віддані своїй справі.

Дипломат звернув увагу на проблему, що досвід попередників Гутерреша демонструє небажання змін з боку бюрократії, яка існує в міжнародній організації, бо їм і в поточній ситуації досить комфортно.

Ще одним фактором, який необхідний для проведення реформ в ООН, Єльченко назвав підтримку мінімум семи держав: Сполучених Штатів, Бразилії, Сполученого Королівства, Китаю, ФРН і Японії.

Він підкреслив, що держав повинні бути готові до прогресу при змінах найпроблемніших ділянок діяльності Організації Об’єднаних Націй, серед яких дипломат назвав Радбез.

У листопаді минулого року Едуард Фесько, радник при Постпредстві України в ООН, заявив, що Радбез потребує реформування, бо у своєму нинішньому вигляді він не гарантує безпеки та миру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*