У Парижі та Буржі не вщухають протести «жовтих жилетів»

Informator.news

Інформаційне агентство «Le Figaro» інформує, що сьогодні, 12.01.19 в Парижі та ще двох французьких містах таких як Бурж та Дефанс, на припиняються протестні демонстрації, організаторами яких виступають «жовті жилети». При цьому, наголошується, що протести не припинилися навіть після потужного вибуху, що прогримів в центрі французької столиці.

Як повідомляє видання, на паризьких вулицях зафіксовано близько п’яти тисяч громадян, які вийшли на протестну демонстрацію. При цьому, ще тисяча двісті людей приєдналися до протесту на центральній площі міста Бурж. Як зазначає телевізійний канал «BFM TV», правоохоронці заарештували групу з п’ятьох осіб, які на автомобілі прямували в місто Бурж. За інформацією правоохоронців, у затриманих виявили зброю, а водій автомобіля перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Водночас, інформаційне агентство «УНН» інформує, що станом на даний момент, у двох французьких містах поліцією було затримано 47 громадян. Тридцять з них були заарештовані в столиці, причиною стало транспортування зброї та участь в акціях, що мають насильницький характер. Поряд з цим, ще 17 громадян затримали в Буржі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*