Музей Революції проведе збір пов’язаних з Євромайданом речей

Creativeyadav.com

На виставці під назвою «Революціонуймо» проводиться збір предметів, пов’язаних з Революцією Гідності 2014 року. Як повідомила прес-служба Національного музею, присвяченого темі Революції Гідності, збір проводиться щосуботи о дев’ятій залі з 11:00 по 18:00.

Співробітників музею для збору експозицій цікавлять речі та інші предмети, пов’язані з героями Небесної Сотні та іншими мітингувальниками, засоби самозахисту, предмети мистецтва протестуючих, а також речі, пов’язані з силовиками, які представляли другу сторону протистояння.

Також оголошено збір артефактів, які пов’язані з попередніми резонансними масовими акціями, що змінювали історію нашого боку: Революції на граніті 1990 року та Помаранчевої Революції-2004.

Мета Національного музею Революції Гідності – створити колекцію, яка максимально б розкрила аспекти Євромайдану та Майдану-2004, а також більш ранніх протестів.

Масові протести, названі згодом Революцією Гідності, виникли в кінці 2013 року і були викликані відмовою уряду Азарова від європейської організації. Після жорстокого розгону протестуючих міліцією рух опору режиму Януковича стало ще більш численним і домігся успіху в лютому 2014 року, змусивши главу держави втекти з країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*