На Прикарпатті горить хімічний завод

24tv.ua

Вчора, 12 січня, о 21.08 у м. Калуш Івано-Франківської області виникла пожежа на хімзаводі ТОВ “Карпатнафтохім”. Займання сталося в компресорі, і в лічені хвилини полум’я почало поширюватись на сусідні місткості, охопивши системи трубопроводу загальною площею близько 4 кв. м. Полум’я піднялося на висоту 15 метрів, однак завдяки своєчасному спрацьовуванню системи безпеки пожежу вдалося локалізувати, і уникнути його поширення по території виробництва.

Через 7 хвилин після початку пожежі силами працівників було обмежено постачання сировини в трубопровід, але пожежа продовжилася в трубопроводі через згоряння залишків нафти. Повністю локалізувати пожежу вдалося лише о 23:48 силами пожежних області у складі 105 чоловік особового складу та 19 одиниць техніки.

За словами екологів, які прибули на місце події, небезпечних викидів, які могли б загрожувати населенню, не зафіксовано. Евакуацію населення не проводили, було проведено лише обмеження руху на ділянці автодороги поблизу промислової зони.

Завод ТОВ “Карпатнафтохім” запрацював нещодавно – у червні минулого року. Раніше його робота була припинена майже на 5 років через збитковість виробництва. Відновили виробництво представники компанії з Нідерландів Karpaty Chemical B. V, викупивши завод напередодні. Серед основних продуктів, вироблених на ТОВ “Карпатнафтохім” були етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустична сода, хлор і суспензійний ПВХ. Завод має високу потужність виробництва – 250 тис. тонн етилену на рік і є єдиним виробником етилену, поліетилену та інших продуктів нафтопереробки в Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*