Економісти: поділ ДФС на Податкову та Митну служби буде виправданням ситуації на майбутнє

hyser.com.ua

Кабінет міністрів України прийняв рішення розділити Державну фіскальну службу. Тепер вона буде поділятися на Митну та Податкову служби. Також у планах уряду створення окремої служби фінрозслідувань, але поки подробиці по даній інформації залишаються невідомими.

Доктор економічних наук Костянтин Швабій і кандидат економічних наук, доцент Ірина Петрова висловилися з приводу поділу ДФС. Вони вважають, що дане рішення є непідготовленим у всіх аспектах, як в правовому, так і в організаційному, кадровому, економічному. Подібне рішення лише підтверджує здатність поточної влади створювати проблеми, які в кінцевому підсумку потрібно буде вирішувати.

Костянтин Швабій та Ірина Петрова називають це ідеальною для виправдання ситуацією на майбутнє. Оскільки, якщо вибори нинішня влада програє, тоді результат роботи минулої верхівки буде покладено на нову владу. І в даній ситуації на плечі нового уряду ляжуть держслужби, які ще не є повністю сформованими та за чисельністю перевершують інші служби. Саме ті, які відповідають за збір податків до держбюджету, що є основою функціонування будь-якої країни.

Але, в разі якщо влада не зміниться, дане рішення, швидше за все, дасть пояснення черговою умовою Міжнародного валютного фонду, яку потрібно виконати для отримання нового кредиту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*