Трамп: я чекаю демократів у Вашингтоні для завершення «шатдауна»

Businessinsider.com.au

Голова Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» розмістив пост в якому звернувся до представників демократичної політсили із закликом покінчити з «шатдауном». Таким чином, лідер наполягає на тому, що обставини на американо-мексиканському кордоні повинні бути врегульовані.

Політик підкреслив, що членам Демократичної партії необхідно повернутися в столицю та почати роботу над закінченням «шатдауна». При цьому, в терміновому порядку необхідно вирішити важку гуманітарну кризу, яка зафіксована на кордоні з південним сусідом США – Мексикою.

Таким чином, Трамп підкреслив, що очікує демократів у Білому домі. Поряд з цим, лідер додав, що представники зазначеної політичної партії без особливих зусиль змогли б впоратися з ситуацією протягом чверті години.

Крім цього, президент торкнувся й теми нелегальних міграційних потоків до Сполучених Штатів. Так, він підкреслив, що близько 23% громадян, які перебувають у в’язницях держави – це нелегальні мігранти. Водночас, тільки в Техасі протягом 2011-2018 років було скоєно 292 тис. злочинів нелегалами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*