Затримано колишнього радника міського голови за підозрою в хуліганстві з використанням гранати

Trip-impressions.com

В результаті спільної роботи Національної поліції, службовців СБУ Сумської області та спеціального підрозділу Нацполіції КОРД 12 січня було заарештовано екс-радника міського голови міста Конотоп. Даній особі було пред’явлено підозру у зберіганні ручної протипіхотній оборонної гранати Ф-1 на незаконній основі, а також в організації замаху на депутата міськради Конотопа, в ході якого була застосована протипіхотна осколкова ручна граната РГД-5.

Нацполіція повідомляє, що в результаті спеціальної операції було заарештовано екс-радника міського голови міста Конотоп. Затримання пройшло у квартирі підозрюваного під час того, як місцевий житель передавав йому ручну протипіхотну гранату Ф-1.

Згідно з інформацією правоохоронних органів Сумської області 22 серпня 2018 року, вночі у місті Конотоп невідомою особою була кинута граната РДГ-5 у двір депутата міськради, через що була пошкоджена власність господаря будинку.

В ході слідства були виявлені докази, які вказують на те, що одною із замовників злочину, була особа, яка обіймає посаду радника міського голови. Докази також вказали на те, що саме їм була передана протипіхотна осколкова граната РДГ-5, яка використовувалася виконавцем для нанесення шкоди власності депутата.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*