Кастро балотуватиметься на виборах глави США

Nysepost.com

Інформаційне видання «Голос Америки» інформує, що представник демократичної політсили Сполучених Штатів зі штату Техас Хуліан Кастро, який очолював міську адміністрацію Сан-Антоніо, офіційно повідомив, що балотуватиметься на пост голови держави на виборах 2020 року.

Відзначається, що раніше, коли США очолював Барак Обама, Кастро працював в його адміністрації та обіймав посаду Міністра будівництва та міського розвитку. Також підкреслимо, що серед демократів він давно став «висхідною зіркою».

Варто відзначити, що представник Демократичної партії має намір відправитися в «передвиборчий тур» по країні. Перша зупинка буде вже завтра в Пуерто-Ріко, де демократ запрошений на захід, який організовує Латиноамериканський фонд перемоги.

Також наголошується, що представник Демократичної політсили надає підтримку програмі «Медікер для всіх», згідно з якою, в державі створюється система громадської охорони здоров’я. Також політик приділяв увагу ще низці програм, одна з яких називалася «Чорні життя мають значення».

Чимало важливий й той факт, що вказаний політик може стати першим кандидатом, який очолить Сполучені Штати Америки та матиме латиноамериканське походження.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*