Нацбанк України: буде здійснено продаж державних банків

News.pn

Сергій Пономаренко, директор департаменту відкритих ринків Нацбанку України заявив про те, що у нинішнього уряду в планах продати частину капіталу декількох держбанків фінансовим організаціям міжнародного рівня. Серед них виявляться один з найбільших банків держави «Ощадбанк», а також комерційний «Укргазбанк», бенефіціаром якого є держава, в особі Міністерства фінансів.

Голова департаменту заявляє, що володіння частиною капіталу декількох банків подібними організаціями відкриє доступ до високої якості управління, міжнародній експертизі, а також знань, які можуть бути отримані.

Згідно зі словами Сергія Пономаренка, таким чином, буде продемонстровано майбутнім інвесторам, що в банківській сфері всі процеси налагоджені. У свою чергу, це матиме позитивний вплив на їх впевненість, так само і на вартість даних банків.

Директор департаменту заявив, що продаж капіталу послужить першими кроками в процесі приватизації держбанків. А сам процес необхідний Україні, оскільки на даний момент величезна частина фінансового ринку країни розташовується в руках держбанків, що, у свою чергу, є результатом економічної кризи, а також націоналізації найбільшого банку України «ПриватБанку».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*