На вулицях країни з’явилися рекламні щити «Томос для України»

strana.ua

В Україні на вулицях міст з’явилася значна кількість рекламних щитів, на яких міститься напис «Томос для України». Водночас, на рекламі зображено президента та предстоятеля нової Православної церкви України Епіфанія. Сама ж реклама зроблена в знайомій всім стилістиці. Напис, що описує «перемогу» розміщений на фоні в червоно-коричневих тонах. Така реклама є досить масовою, вона розміщена в багатьох містах країни, у тому числі й в Києві, а кількість рекламних щитів не обмежується одним.

Необхідно підкреслити, що цього разу на рекламних бордах з’явилося й зображення самого Порошенка. Якщо раніше, рекламні щити містили в собі лише напис з підписом голови держави, то тепер з’явився і його портрет. Неважко припустити, що дана реклама є фрагментом Томос-туру Порошенка по регіонах нашої держави. Метою даного туру виступає популяризація Томосу про автокефалію Православною Церквою України.

Також варто звернути увагу на той факт, що на даний момент, Порошенко не зареєстрував свою кандидатуру на пост голови держави в Центрвиборчкомі, при цьому, він неодноразово ухилявся від відповіді на питання про те, чи має намір він брати участь у президентських перегонах.

Також підкреслимо, що, відповідно до виборчого законодавства, кандидат у президенти може розміщувати рекламу лише наступного дня після реєстрації в ЦВК. Якщо ж реклама з’являється раніше, то вона суперечить закону. Однак частина претендентів на пост голови держави, серед яких є й Порошенко, прийняли рішення не дотримуватися цих рекомендацій, при цьому, Центрвиборчком не може застосувати до них будь-які санкції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*