Гордон назвав ідеального кандидата в президенти України

24tv.ua

Дмитро Гордон на своєму YouTube-каналі опублікував відео, в якому назвав ім’я людини, яка, як він вважає, є найкращим кандидатом на посаду глави держави. Він також зазначив, що зараз наша країна переживає складний та переломний момент й саме від того, хто обійме посаду президента після виборчої кампанії, залежить її подальша доля та результат боротьби з гібридною агресією Росії.

Таким чином, на думку кореспондента, найкращим претендентом в президенти держави є генерал, екс-голова СБУ Ігор Смешко. Гордон неодноразово спілкувався з кандидатами, які лідирують у президентських рейтингах, серед них Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, а також Анатолій Гриценко. До всіх цих претендентів журналіст живить глибоку повагу, у них, як й у всіх, є сильні та слабкі сторони. Таким чином, Гордона радує той факт, що у наших громадян на виборах є безліч гідних альтернатив.

Також журналіст зазначає, що саме цей факт добре демонструє відмінність нашої країни від Російської Федерації, де на виборах немає реальної альтернативи, у зв’язку з чим, вони є запрограмованими.

Таким чином, Гордон підкреслив, що нині гідним кандидатом в президенти країни є Смешко, який очолював ГУ розвідки ЗСУ та був керівником СБУ. Саме він, на думку журналіста, не допустив кровопролиття в ході Майдану 2004 року. Кореспондент розповів, що саме він неодноразово звертався до генерала з закликом піти на вибори, однак той ніяк не погоджувався та обґрунтовував це тим, що такої позиції дотримується його родина, а крім того, він не хоче брати гроші олігархів.

Водночас, журналіст ще раз звернувся до Смешка, щоб той пішов на вибори глави країни, оскільки він любить свою державу та бажає їй процвітання. Він також упевнений, що багато громадян, які коли-небудь працювали в спецслужбах або проходили армійську службу, стануть на бік Смешко. Крім того, серед цих осіб буде сам журналіст.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

3 Comments

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*