Кому загрожує підвищення пенсії в Україні

Nahnews.org

У березні цього року буде перерахунок пенсії, підвищення обіцяють більше ніж 15%, але це торкнеться не всіх пенсіонерів. Ще три роки тому вивели формула, яка допоможе нараховувати надбавку. Це середню заробітну плату за три минулі роки помножать на співвідношення власної зарплати до середньої, на стаж і на 1%.

Якщо провести такі розрахунки, то виходить зовсім інша цифра – 1.36%. Що б не знижувати пенсії у 2018 році влада порахувала середню зарплату за два роки. З кожним роком заробітна плата зростає на 18% і чим довше період, тим знижується цифра.
Після перерахунку в березні за даною формулою, в українців, які вже отримують пенсію і ті хто тільки йдуть на законний відпочинок буде різна виплата. Тобто якщо ви отримували пенсію більше, ніж якщо порахувати за формулою то надбавка вам не загрожує.

Наведемо приклад, якщо у вас середня зарплата і 40 років стажу, то ваша пенсія становить 1505 гривень. У 2019 році після оновлення показників зарплати, пенсія збільшитися на 256 гривень і становитиме 1761. Що стосується людей, у яких заробітна плата в кілька разів вище середньої, то їх очікує надбавка в розмірі 512 гривень, відповідно вони будуть отримувати 3523 гривні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*