У Волинській області в автокатастрофі загинув відомий баскетболіст

Vchaspik.ua

У прес-центрі Нацполіції Волинської області інформують, що на трасі, яка веде з Луцька до Ковеля, неподалік населеного пункту Свідники, розташованого в районі Ковеля, сталося смертельне ДТП.

Як повідомлялося, в аварії загинув вітчизняний спортсмен, баскетболіст Андрій Романиця. Водночас, його дружина Оксана госпіталізована та перебуває в реанімації. Як повідомлялося, баскетболіст керував автомобілем «КІА» та прямував в Ковель, при цьому, відправною точкою було місто Луцьк.

Варто підкреслити, що смерть водія настала миттєво на місці інциденту, а його дружину, якій всього тридцять два роки, госпіталізували в одну з медичних установ Ковельського району, вона знаходиться в реанімації. Також зазначається, що другим учасником ДТП став мікроавтобус «Volkswagen T4», яким керував громадянин, що приживає у Ковелі. Водночас, у мікроавтобусі також перебував пасажир, якому на місці медики надали допомогу, згодом він відмовився від госпіталізації.

У зв’язку з аварією, яка спричинила смерть, правоохоронці відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 2 статті 286 КК України. Так, учаснику ДТП загрожує тюремне ув’язнення терміном від 3-х до 8-ми років.

Необхідно нагадати, що до цього, в цей четвер 10.01.19 на одній з польських трас в аварії загинув відомий в нашій країні журналіст Роман Кісіль. Як зазначалося, на момент події в автомобілі знаходилося четверо людей, крім журналіста загинула його мати, а у дружини зафіксовані важкі травми.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*