Ірина Фаріон: не знаєш української мови – отримай по обличчю

Znaj.ua

Інформаційне агентство «Хвиля» інформує, що колишній парламентарій ВРУ від політичної сили «Свобода» Ірина Фаріон в черговий раз опинилася в центрі скандалу. Так, колишній нардеп у своєму інтерв’ю виданню «Золочів. Нет», яке розміщене на YouTube, виступила із заявою про громадян нашої країни, які розмовляють російською мовою. Вона зазначила, що всіх таких українців необхідно бити по обличчю.

Крім цього, вона також зазначила, що не збирається розмовляти з тими громадянами, які наполягають, що немає принципової різниці в тому, за допомогою якої мови розмовляють громадяни України. Так, професор одного з університетів зазначила, що все, що потрібно робити в розмові з такими людьми – це знімати туфлі та бити ними співрозмовника по обличчю.

Вона підкреслює, що з такими людьми не потрібно говорити, оскільки саме вони становлять маргінальні верстви суспільства, саме вони винні в розвитку війни в нашій країні, саме через них одинадцять тисяч наших військовослужбовців загинули на лінії фронту. Такі люди зрозуміють тільки силу.

Поряд з цим, колишній депутат пропонує звільняти всіх державних службовців, які в ході виконання обов’язків не говорять українською мовою. Вона також зазначила, що наполягає на тому, що, якщо людина не знає українську мову, то вона не зможе вчитися ні училищах, ні в технікумах, ні у вищих навчальних закладах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*