Канонізація Бандери може отримати підтримку Вселенського патріархату

vedomosti-ua.com

Інформаційне агентство «ВВС» інформує, що представник Константинопольської церкви архієпископ Памфилийский Данило виступив із заявою, в якій розглянув ініціативу канонізації Степана Бандери, при цьому, він звернув увагу на те, що до цього Російською православною церквою був канонізований останній російський імператор Микола II.

Крім цього, екзарх Константинопольського Патріарха зазначив, що ініціатива про канонізацію Бандери, яку висунула Православна Церква України, може отримати підтримку не тільки Вселенського Патріархату, а й ще низки помісних церков. Поряд з цим, видання зазначило, що в Константинополі таку пропозицію розцінюють як радикальну.

Також Данило зазначив, що навряд чи хтось буде канонізувати політичних діячів, як це зробила РПЦ у випадку з імператором Миколою II та членами його сім’ї. При цьому, він нагадав, що не всі церкви визнали дане рішення.

Екзарх додав, що в цій канонізації немає нічого поганого, якщо вона проходить всередині Московської церкви, оскільки, наприклад, українська церква не може визнавати це рішення. Звичайно, церква може вибирати собі внутрішніх святих, але це не означає, що дане рішення має визнаватися всіма церквами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*