Садовий: зняти блокаду з НАБУ та обмежити олігархам доступ до політики

Oligarh.media

Андрій Садовий, лідер української політичної партії «Самопоміч» у своєму інтерв’ю «Громадському радіо» звернув увагу на декілька пунктів своєї передвиборчої програми. Зокрема, зняття блокади з Національного антикорупційного бюро України, а також рекомендував олігархам виконувати їх головне завдання – платити податки, а не втручатися у політику.

На думку Андрія Садового, скасування блокади з НАБУ допоможе надалі більш ефективному функціонуванні, оскільки найчастіше у Бюро зв’язані руки. Лідер партії зазначив, що хоча законом і передбачено пояснення чиновниками, яким чином вони отримали задеклароване майно, даний закон не застосовується. Тому, в разі якщо при будь-якому кримінальному розслідуванні посадова особа не зможе пояснити шляхи отримання свого майна, тоді воно повинно бути конфісковано. Далі частина конфіскованого майна буде направлена в установи, які потребують цього – школи, лікарні тощо.

Згідно зі словами Садового, нинішня політсистема сприймається олігархами, як спосіб заробітку. А в нашій країні є окрема група людей, які впливають на економічну сферу, беруть під контроль більшу частину ВВП, медіасферу, а також і самі політичні процеси. Своїми діями вони зупиняють рух України до європейської спільноти, і рух, спрямований на подолання бідності.

У період кожного президентства усі олігархи країни безпосередньо пов’язані з главою держави, в результаті чого, кожен збагачується коштом звичайних громадян. З цієї причини Садовій вказує на те, що люди, які займаються підприємництвом, зобов’язані платити податки, а не втручатися у політичну сферу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*