Кабмін України: як бути, якщо Вам відмовили в субсидіях

Dostyp.com.ua

У прес-центрі Міністерства соцполітики інформує, що в Кабінеті міністрів України дали відповідь на скарги українців щодо відмови у виплаті субсидій, причиною якої стало ненадання даних про доходи інших членів сім’ї. Як зазначається, чисельність даних скарг протягом останніх місяців зросла. Так, Кабмін був готовий до подібного розвитку ситуації та розробив план дій на той випадок, якщо в соціальній допомозі українцям відмовлять із зазначеної причини.

Таким чином, якщо діти або онуки українців проживають та працюють за межами України, та з яких-небудь причин не можуть повідомити про рівень свого доходу або допомогти своїм родичам матеріально, то для такої категорії громадян була розроблена низка рекомендаційних заходів.

По-перше, слід оформити довідку, в якій буде вказано, що доходи певних родичів не відомі, а самі вони не проживають з сім’єю, яка претендує на допомогу. Далі цей документ слід направити до органів соцзахисту, які повинні будуть його розглянути. Крім цього, громадянам необхідно подати запит на перевірку матеріального становища сім’ї.

Відзначається, що, якщо всі ці умови будуть виконані та комісія, яка проведе перевірку, підтвердить, що дана сім’я, що претендує на допомогу, не отримує фінансування з боку, то вона може розраховувати на виплату субсидій, згідно з законом України. Крім того, в Кабміні підкреслює, що зазначені заходи входять до держпрограми, основна мета якої полягає в офіційному працевлаштуванні громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*