Одеса: стрілянина на будівництві, де від падіння крана загинув робітник

Ukranews.com

Радник керівника ГУ Національної поліції Одеської області Руслан Форостяк у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» написав коментарі щодо інциденту на приватному будівництві, який стався в цю суботу та став причиною великого резонансу. Так, він підкреслив, що в даному випадку немає ніяких причин будувати «конспірологічні теорії».

Він нагадав, що в суботу правоохоронців сповістили про нещасний випадок, а медичні працівники, приїхавши на місце інциденту, лише зафіксували смерть будівельника. Після цього, на місце подій прибули оперативники поліції.

Крім цього, Форостяк написав й про низку пострілів, які здійснили представники охорони. Він написав, що після того, як на місце інциденту приїхали активісти та кореспонденти, з представниками охоронної структури виникла конфліктна ситуація, в ході неї, один з охоронців зробив кілька пострілів у повітря. Співробітники поліції за даним фактом порушили кримінальну справу.

Поряд з цим, місцеві активісти інформували, що представники охоронної структури робили все, щоб відтіснити кореспондентів, у зв’язку з чим, прямо над головами громадян почали стріляти в повітря. Всього пострілів було 6 та були вони зроблені з травматичної зброї, а не зі стартової, як стверджує поліція.

На даний момент питання про занесення даного випадку до Єдиного реєстру досудових розслідувань – вирішується. Так, всі особи, які є відповідальними в даній організації будуть відповідати перед законом за недбале ставлення до вимог безпеки на будівництві.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*