Польща: в Калінінградській затоці ми будемо будувати штучний острів

www.dziennik.pl

Низка польських засобів масової інформації передає, що влада країни має намір побудувати у Калінінградській затоці острів, який буде створено штучним шляхом. Як зазначається, сам острів буде розташовуватися у тій частині вод, які є внутрішніми для країни.

Крім цього, для будівництва цього острову направлять ґрунт, який планують використовувати у спорудженні судноплавного каналу, що проходитиме через Балтійську косу. Також варто зазначити, що площа даного острову повинна за попередніми відомостями досягати ста вісімдесяти одного гектару. Водночас, влада держави поки що не планує використовувати штучний острів у туристичних цілях.

Також варто зазначити, що до цього з’являлась інформація, що роботи з будівництва Балтійської коси повинні були розпочатися ще у листопаді минулого року. Канал мали намір будувати у населеному пункті Новий світ. Таке рішення обґрунтовувалось тим, що саме це місце є найвужчим для піщаного півострова. Також підкреслювалось, що довжина каналу повинна сягати одного кілометру, а глибина – п’ять метрів. Таке будівництво обійдеться державі в вісімсот вісімдесят мільйонів злотих.

Крім того, необхідно додати, що зазначений канал дозволить суднам Євросоюзу заходити в затоку, при цьому, не заходити у води, що належать Російській Федерації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*