В Україні опубліковано рейтинг «Зрадник-2018»

banana.by

Суспільно-політичне онлайн-видання «Realist Online» опублікувало свій антирейтинг «Зрадник-2018». У ньому перші позиції зайняли Уляна Супрун, яка обіймає посаду в. о. міністра охорони здоров’я, політичний діяч Євген Мураєв, а також Андрій Коболєв, який є гендиректором національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Уляна Супрун, зайняла першу позицію цього рейтингу за руйнування системи охорони здоров’я держави та провал медичної реформи. На думку більшості відповідальна саме в.о. міністра за те, що лікарі змушені працювати за заробітну плату у розмірі 3-4 тис. грн, і брати так звану «вдячність» з пацієнтів або їхати працювати в інші країни. Також нездатність налагодження постійного постачання ліків з-за кордону – чергове антидосягнення Супрун.

Другу позицію зайняв народний депутат Євген Мураєв, який покинув партію «Опозиційна платформа – За життя», а після пред’явив звинувачення опозиції в тому, що вона працює на РФ. З даною заявою Мураєв звернувся в Службу безпеки України з метою перевірки діяльності партії, яку очолює Вадим Рабинович. Також народний депутат був занесений у санкційні списки РФ. На думку політологів через те, що Мураєв виявився в даних списках, він навряд зможе вести переговори про мир в країні надалі.

Третю позицію зайняв гендиректор «Нафтогазу» Андрій Коболєв. Дану особу було поміщено у цей список через нарахування собі премії 7,9 млн доларів США, після чого сума була виведена на рахунок в Сполучені Штати, який належить його матері.

Четверта позиція належить Сергію Семочко, який обіймає посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки. У нього була виявлена незадекларована елітна нерухома власність, вартість якої становить понад 200 мільйонів гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*