Михайлик: я не довіряю МВС України, і тому поки буду в ФРН

gordonua.com

Активіст з Одеси, який зазнав замаху восени минулого року у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» у цю неділю розмістив запис, в якому повідомив про те, що лікарі в Німеччині разом з кулею видалили йому й частину легені. Водночас, він зазначив, що зараз йому доводиться залишатися в медичному закладі ФРН, головним чином тому, що він не довіряє представникам правоохоронних структур України.

Він зазначив, що на ньому ще присутні катетери, але зараз температура тіла трохи знизилася. Також він розповів, що сама операція виявилася важче, ніж розраховували українські та німецькі медики, оскільки куля проникла углиб внутрішнього органу та була прикрита аортою. Саме це й призвело до того, що активіст втратив багато крові та пережив клінічну смерть.

Також у повідомленні сказано, що на даний момент все добре, от тільки Михайлику доводиться знаходиться в лікарні, оскільки він не довіряє правоохоронцям України. Він зазначив, що у нього є низка питань до представників правоохоронних структур нашої країни, оскільки ті не виконують свої обов’язки, а лише саботують справу.

Так він підкреслює, що правоохоронці поводяться так, немов вони є ворогами країни та її громадян. У зв’язку з цим, активісту доводиться залишатися в німецькій клініці та чекати результатів експертизи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*