Міністр оборони Греції подав у відставку через зміну назви Македонії

24tv.ua

Грецьке видання «Ekathimerini» повідомляє, що Панос Камменос, міністр нацоборони, засновник правої політичної партії «Незалежні греки» зробив заяву з приводу того, що він подав у відставку і його партія виходить з уряду. Дане рішення було прийнято через розбіжності, що виникли, відносно зміни назви Республіки Македонія, з главою уряду, яким є Алексіс Ципрас.

Згідно з інформацією, Камменос подав у відставку після проведення зустрічі з прем’єр-міністром, яка відбулася вранці 13 січня. За словами міністра національної оборони, питання, пов’язане з Македонією, не дає можливості залишатися на посаді.

Міністр національної оборони заявив, що відкликає підтримку уряду, яку він надавав, і права політична партія залишає вищий виконавчий орган державної влади Греції. Алексіс Ципрас, у свою чергу, прийняв відставку міністра, і заявив, що Міністерство оборони тепер очолить Вангеліс Апостолакіс, голова Генерального штабу.

Відзначається, що з самого початку партія Каменноса не чинила підтримку угоди, в якій йшлося про зміну назви Республіки Македонія.

Нагадаємо, що за допомогою голосів партії Каммменоса, які мають 7 мандатами в грецькому парламенті, коаліція прем’єр-міністра змогла здобувати більшість голосів при прийнятті важливих рішень. На сьогодні ліва партія «СІРІЗА», лідером якої є Алексіс Ципрас, мають 145 мандатів, при загальній кількості місць в парламенті – 300.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*