У Тимошенко може з’явитися суперник серед технічних кандидатів

Radio.vesti-ukr.com

Інформаційне агентство «PRпортал» інформує, що у голови Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» колишнього прем’єра та претендента на пост голови держави Юлії Тимошенко може з’явитися вагомий конкурент, як не дивно, їм може виявитися один з технічних кандидатів.

Як відомо, колишня ведуча таких телевізійних каналів як «Прямий» та «Інтер» Юлія Литвиненко в інтерв’ю, яке давала кореспонденту Євгену Кисельову, виступила із заявою про те, що серйозно задумалася про пропозицію подати свою кандидатуру на посаду голови держави.

Також за відповідями ведучої можна зрозуміти, чому її основним конкурентом може стати саме екс-прем’єр Тимошенко. Так, Литвиненко підкреслила, що зараз вона є прихильницею консервативної ідеології, хоча раніше вона дотримувалася ліберальних поглядів. Вона зазначила, що період, коли вона була лібералом, був тоді, коли Тимошенко давала свої перші обіцянки, в які телеведуча вірила. Також Литвиненко додала, що, на її думку, прикладом ідеального політичного лідера є Маргарет Тетчер, яку прозвали «залізною леді».

Водночас, телеведуча підкреслила, що на даний момент її рейтинг має позитивне забарвлення, обґрунтовує вона це тим, що журналісти симпатизують народу більше, ніж політичні діячі. Крім того, у своїй заяві ведуча також згадала й промову Тимошенко, яка колись позиціювала себе професіоналом у галузі економіки. Таким чином, Литвиненко підкреслює, що, якщо Тимошенко й справді вважає себе хорошим економістом, то їй слід очолювати вищі навчальні заклади та навчити студентів тому як уникнути помилок, які колись вона сама допустила.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*