Чоловік, незаконно перетинаючи кордон з Росією, загубився та отримав обмороження

Glavnoe.ua

Співробітники прикордонної служби Харківської області недалеко від державного кордону виявили чоловіка, який не мав при собі документів, і як виявилося, намагався нелегально перетнути кордон з РФ, поза встановлених пропускних пунктів.

Прес-служба Східного регіонального управління Державної прикордонної служби повідомляє, що службовцями був виявлений чоловік, який замерз до такої міри, що у нього почався процес обмороження кінцівок, про що свідчили ознаки на тілі затриманого. На місці було надано першу медичну допомогу, а після він був направлений до відділу прикордонної служби Вовчанську.

В ході бесіди із затриманим, була з’ясована інформація щодо особи чоловіка. Виявилося, що він є українським громадянином і до недавнього часу був поміщений під домашній арешт у місті Київ, через засудження в незаконному виробництві та збуті наркотичних речовин. У спробі перетнути кордон, щоб потрапити в Російську Федерацію та уникнути кримінального покарання за вчинений злочин, загубився.

На даний момент чоловік знаходиться в ЦРЛ міста Вовчанськ, Харківської області. По його справі було складено протокол, що фіксує його дії як адміністративне правопорушення. Доля правопорушника далі буде вирішена судовими органами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*