Ігор Смешко: іншого кандидата, крім мене, на пост Президента України немає

M.gordonua.com

На телевізійному каналі «112 Україна» 13 січня Ігор Смешко, колишній глава СБУ, заявив, що має намір балотуватися на посаду голови держави.

В інтерв’ю Дмитру Гордону Ігор Смешко розповів, що прийняв рішення і вже займається підготовкою документів для реєстрації в Центральній виборчій комісії своєї кандидатури для участі у виборах. Своє рішення екс-голова Служби безпеки України пояснив тим, що іншого відповідного варіанту на пост президента України він не бачить.

Дану ситуацію він схарактеризував наступним прикладом, що при аварійній ситуації транспорту, єдиним, хто зможе взяти керування на себе та успішно вийти з ситуації, є лише одна кандидатура, і дана людина – це він сам. Смешко заявив, що дуже добре ознайомлений з кожним кандидатом, який претендує на пост президента, і вважає, що жоден з них не зможе впоратися з керуванням нашої держави, оскільки деякі з кандидатів не просто некомпетентні, а абсолютно не здатні займатися даною діяльністю.

У свою чергу, Дмитро Гордон вважає екс-голову Служби безпеки України ідеальною кандидатурою на пост голови держави. Засновник інтернет-видання заявив, що Ігор Смешко володіє всіма необхідними якостями для того, щоб стати президентом України.

Про своє рішення Ігор Смешко також повідомив у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*