Трамп: американські війська залишають Сирію

www.scoopnest.com

Голова Сполучених Штатів Америки Трамп у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» розмістив запис, в якому офіційно заявляється про початок виведення американських збройних сил з сирійських територій. Крім цього, політик звернувся до турецької влади, щоб та утрималися від атак на курдів на звільнених американцями сирійських територіях.

Трамп розповів про початок виведення армії, яке давно планувалось. Разом з тим, він підкреслив, що в процесі виходу, американські бійці неодноразово вражали залишки територіального халіфату ІГ. Також він зазначив, що такі атаки триватимуть й надалі з інших баз, у тому випадку, якщо халіфат поновлюватиметься.

Крім того, голова Сполучених Штатів підкреслив, що буде давити на Туреччину в економічній сфері, якщо та почне атаки на сирійських курдів. На завершення лідер підкреслив, що найбільшу вигоду від довгострокового знищення американською армією ІГ отримали такі держави як Російська Федерація, Сирія, а також Іран, але при цьому така ситуація була вигідна й американцям, але зараз прийшов час військам США повернутися у свою країну.

У свою чергу, І.Калін, прес-секретар президента, відповів на заяву Д. Трампа. І роз’яснив, що Туреччина захищає курдів та сирійців від терористів, а Робітнича партія Курдистану, проти якої вони виступають, є терористичною, згідно зі списками США.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

1 Comment

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*