Політтехнолог: Гройсман хоче виступати батьком успішних реформ

Ukrinform.net

Політичний технолог Петро Охотін у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» висловив думку про те, що на тлі масштабних виборів голови держави, цікавою для спостереження є поведінка прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Так, на думку експерта, роблячи заяви про популізм, Гройсман викристалізовує собі образ.

Так політтехнолог підкреслив, що, поки наш президент роз’їжджає по турне, голова уряду Гройсман весь час працює. Так, наприклад, він представляв Стратегічний комітет Кабінету Міністрів, в завдання якого входитиме середньострокове планування процесу реформ, що у свою чергу дасть можливості уряду для більш швидких рішень та обмежить можливості для «згортання» реформ. Простіше кажучи, прем’єр має намір створити собі імідж, при якому він буде виступати батьком успішних реформ.

Також експерт звернув увагу на те, що протягом останніх років голова уряду зміцнив свої позиції та став відомим політиком, тепер він не просто голова Вінницької адміністрації. Так, Охотін вважає, що зараз увага акцентується на двох можливих сценаріях.

Перший сценарій припускає, що Гройсман продовжить очолювати уряд після президентських виборів. Ймовірно, що саме цим й обґрунтовується той факт, що зараз прем’єр дистанціювався від політики. Що ж стосується другого сценарію, то згідно з ним, Гройсман може взяти участь у виборах ВРУ восени цього року, при цьому, велика ймовірність, що у нього буде нова команда.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*