Супрун проти Амосової або штурм медуніверситету Богомольця

24tv.ua

Сьогодні, 14 січня, у столиці група невідомих почала штурмувати будівлю НМУ ім. Богомолець. Про це у своєму Twitter написала в. о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун і виклала відповідне відео.

Супрун стверджує, що навчальний заклад штурмують прихильники Катерини Амосової – колишнього керівника університету. При цьому, в.о. прокоментувала, що люди Амосової поводяться, як “типові тітушки”.

У міністерстві заявляють, що подібна акція ніщо інше, як спроба екс-ректора проникнути в адмінбудівлю. Відомо, що 8 січня Супрун втретє звільнила Амосову з посади ректора та професора кафедри у зв’язку з невиконанням нею вимог Держаудиторської служби. Також, Амосова була відсутня на робочому місці з 26 грудня.

У МОЗ зазначили, що екс-ректор була ознайомлена з наказом про звільнення, і відповідно до законодавства повинна була звернутися до МОЗ, а не намагатися проникнути в адміністрацію НМУ, тим більше, незаконним способом.

Відомо, що конфлікт Катерини Амосової з міністерством охорони здоров’я триває вже майже рік. У лютому 2018 року комісія МОЗ тимчасово відсторонила Амосову через зрив ліцензійного іспиту. Вона визнала це рішення незаконним і звернулася до суду, після чого її поновили на посаді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*