Банк «ВТБ» почав виводити нерухомість зі своїх активів

Insider.org.ua

Інформагентство «Українські Новини» інформує, що Фонд гарантування вкладів фізосіб виявив, що з власності ВТБ Банку була виведена нерухомість, сума якої перевищує сто п’ять мільйонів гривень. Як наголошується, що, коли фонд проводив ліквідацію, було виявлено, що раніше право власності на нерухомість було перереєстровано без необхідних на те підстав.

Ще в кінці грудня минулого року було з’ясовано, що 46 об’єктів нерухомості, які значилися у власності у банківської структури протягом трьох років, пропали з активів.

Таким чином, Фонд має достатньо підстав, щоб розцінювати ці фактори з точки зору шахрайської схеми. Крім того, на це вказує ще низка факторів: так, ще у 2014 році на баланс банку надійшло 311 квартир та інших об’єктів нерухомості, підставою для чого стали договори про іпотеки. Протягом наступних трьох років майже всі ці об’єкти були продані, залишилися тільки зазначені 46, які так й залишилися числитися на банківському рахунку.

Цікавий й той факт, що саме ці непродані об’єкти вказувалося й в додатковому рішенні, яке суд прийняв 15.01.16. Однак інформація про дане рішення з’явилася лише в кінці минулого року. Таким чином, виходить, що автори даного рішення заздалегідь знали про те, які саме об’єкти із заявлених 311, будуть значитися на рахунку у банку до кінця 2018 року. Крім цього, можливості передбачення також проявилися й в тому випадку, коли в січні 2016 згадувалось місто Дніпро, яке на той момент мало назву Дніпропетровськ, оскільки перейменували його лише в червні того ж року.

Таким чином, всі ці фактори дають підстави для підозри банку в шахрайстві, у зв’язку з чим, фонд направив всі зібрані дані в правоохоронні структури.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*