В Україні набирає темпи розмитнення євроблях

Politeka.net

Наперекір тривалим новорічним святам і гулянням, автолюбителі знаходять час на легалізацію своїх нерозмитнених залізних коней. У Міністерстві фінансів нещодавно оприлюднили статистику: приблизно 24 000 євробляхерів в нашій країні узаконили особисті транспортні засоби з двадцять п’ятого листопада по десяте січня нинішнього року. Якщо порівняти – всього дві тисячі вісімсот автомобілів змінили номери в перші кілька тижнів дії спеціальних митних пільг.

Правда, навіть такі рекорди поки не підстава заявляти про вирішені проблеми євроблях. Адже навіть за приблизними підрахунками за ті півтора місяця, що діяв нововведений закон, спеціальними пільгами скористалися лише три відсотки автовласників України.

Втім, прискорена легалізація єврономерів відчутно відбилася на Пенсійному фонді і його доходах. Як повідомляє Мінфін України, мова йде про суму в 1,566 млрд грн нарахованих з внесених до держбюджету коштів.

За словами чиновників, Зараз на митниці оформляється близько півтори тисячі автомобілів за добу. Якщо так піде і далі, то протягом року з гаком вдасться легалізувати їх все. І вигідніше буде встигнути це зробити, через те, що з травня нинішнього року щодо власників єврономерів планують ввести серйозні санкції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*