Віце-спікер розкритикувала президента за використання Томосу для агітації

www.elentur.com.ua

Парламентський віце-голова Оксана Сироїд розкритикувала діяльність президента Петра Порошенка. Вона звинуватила чинного голову держави в тому, що він використовує факт отримання новоствореною ПЦУ статусу автокефалії для передвиборної кампанії.

Віце-спікер підкреслила у своєму записі на соціальної мережі Facebook, що українцям необхідно було відірвати релігійний інститут від Кремля для служби інтересам суспільства, а не влади.

Раніше користувачі соціальних мереж піддали критиці акцію, названу «Томос-тур» — публічну презентацію отриманням ПЦУ автокефалії в ряді областей за участю президента. Петру Порошенку нагадали про проголошену незалежність Церкви від державних інститутів і звинуватили його в проведенні передвиборної кампанії під вивіскою урочистих заходів на честь отримання Томосу.

Напередодні святкування Різдва в 2019 році статус про автокефалію був урочисто вручений в Стамбулі Вселенським патріархом. Сьомого січня Томос був урочисто внесений предстоятелем ПЦУ та президентом в столичний храм Софії Київської.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*