На поїздку Парубія за Томосом було виділено 57 тисяч гривень

Politexpert.net

Парламентський апарат не зміг відповісти на журналістський запит від видання «Українські новини» з приводу тексту Томосу, для отримання якого в Стамбул здійснив поїздку спікер ВР Андрій Парубій.

В офіційній відповіді журналістам перший заступник керівника Апарату Верховної Ради відповів, що на поїздку Парубія і трьох співробітників парламентського апарату було виділено 56 тисяч 575 гривень.

По тексту Томоса (церковного документа від Вселенського патріарха, який засвідчив отримання новоствореною ПЦУ автокефального статусу) в запиті зазначається, що Апарат ВР не може надати таких відомостей. Це пояснили тим, що Апарат парламенту не є розпорядником інформації за міжнародними організаціям і органам державної влади інших країн.

Нагадаємо, що 6 січня в стамбульському районі Фанар, де розташований Вселенський патріархат, Томос був урочисто вручений предстоятелю ПЦУ Епіфанію, які раніше був митрополитом УПЦ КП (на даний момент в статусі саморозпуску). На церемонії був присутній спікер парламенту Андрій Парубій, голова держави Петро Порошенко та інші високопосадовці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*