Хабар як дозвіл на торгівлю наркотиками в аптеці

24tv.ua

Інформаційне агентство «НАРКОМ» інформує, що голова Держінспекції з контролю якості лікарських засобів у Чернівецькій області Оксана Мельничук все ще розраховує, що повернеться на свою посаду. Необхідно зазначити, що правоохоронні органи висунули їй підозру у вчиненні такого злочину як одержання особистої вигоди незаконним шляхом.

Як повідомляється, голова інспекції вимагала грошову винагороду у підприємця, який є власником мережі аптек. В обмін на гроші, держслужбовець дала обіцянки не проводити перевірки в даних аптеках щодо реалізації заборонених препаратів та наркотичних засобів. Так, Мельник вимагала хабар, сума якого сягала двох тисяч чотирьохсот доларів за 16 аптек, тобто по сто п’ятдесят доларів за одну аптеку.

Правоохоронці заарештували зловмисницю в її кабінеті, відразу після того, як вона отримала хабар, при цьому, банкноти були міченими. На даний момент чиновницю випустили під заставу, сума якої сягає вісімдесяти тисяч гривень. Однак сама Мельник стверджує, що найближчим часом має намір повернути свою посаду та колишній вплив.

А нам залишається лише шкодувати, що наші чиновники впевнені у своїй безкарності та правоохоронні органи не в змозі це припинити.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*