З кримінальної справи голови Державної фіскальної служби пропадають речові докази

Youneed.com.ua

Стало відомо, що за місцем проживання Мирослава Продана, який займав пост в.о. голови Державної фіскальної служби, невідомими особами були видалені записи з відеокамер за добу до проведення обшуку. Колишній в.о. голови є підозрюваним у справі про незаконне збагачення на 89 мільйонів грн. Дану інформацію повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура, посилаючись на матеріали суду.

В процесі досудового розслідування було зафіксовано той факт, що неодноразово були знищені документація або речі, які могли посприяти слідству встановити обставини, що вказують на вчинення кримінального правопорушення державним службовцем.

Наприклад, 9-10 серпня минулого року, під час того, як правоохоронні органи проводили обшук приміщень ДФС, невідомий за деякий час до проведення обшуку видалив інформацію з жорстких дисків комп’ютерів, на яких містилися дані з відеокамер. Проте співробітники поліції вилучили мобільний телефон, який знаходився на посту охорони. На даний пристрій надходив виклик від «водія Продана» (саме так він був записаний) за декілька годин до приходу співробітників поліції.

Подібна ситуація сталася і 15 серпня. Під час проведення обшуку будинку, де проживає Мирослав Продан, було виявлено, що жорсткі диски на комп’ютерах, які зберігали дані з відеокамер, були очищені за добу до приходу співробітників правоохоронних органів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*