Депутат міськради Рівного: прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зазіхає на моє життя

News.pn

В ефірі програми «Особливий погляд» на «5 каналі» Ганна Іванова, яка стала жертвою замаху, заявила, що на її думку замовник злочину має покровителя. Даним покровителем є Роман Симків, який займає посаду прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У жовтні 2015 року активістка Ганна Іванова, виступала проти того, що у місті Рівне почали самовільно зводитися кіоски, які спеціалізуються на алкогольній та тютюновій продукції. І з цієї причини стала жертвою замаху- її облили кислотою, у результаті чого отримала опіки, які склали 11% всієї поверхні тіла, а також втратила можливість бачити правим оком. Згідно зі словами потерпілої, вона вже стикалася з погрозами від Андрія Федорчука, місцевого підприємця. І через те, що «дахом» підприємця є Роман Симків, активістка все ще звертається до судів. Оскільки маючи зв’язок з так званими «бурштиновими прокурорами», у 2015 році він отримав підвищення, внаслідок чого став прокурором САП.

Також Ганна Іванова задається питанням, яким чином у декларації прокурора з’являлися нові машини та суми в тисячі доларів, на момент, коли Симків обіймав посаду прокурора в Сарнах і Дубровиці. У той час він мав скромну зарплату, проте теща Симківа стала володаркою квартири в 2 млн грн, а її син придбав житло площею 82 м² в новобудові. Сам прокурор відмовився коментувати дані факти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*