Порошенко: смерть польського мера – важка втрата для українців

24tv.ua

Голова України Порошенко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» розмістив запис, де висловлює свої співчуття щодо трагічної смерті голови міської адміністрації польського міста Гданська Павла Адамовича. Лідер зазначив, що звістка про смерть цієї людини привела його в шок. Його смерть стала великою втратою, оскільки він зробив багато доброго як для громадян нашої країни в Польщі, так й для взаємин двох сусідніх держав.

Цього вівторка вранці в одному з медичних установ помер голова міської адміністрації польського міста Гданська Павло Адамович. До цього в ході одного з благодійних концертів, зловмисник завдав меру три ножові удари.

Підкреслимо, що в Гданську суд прийняв рішення заарештувати громадянина Стефана, якому висунули підозру у вбивстві голови міської адміністрації, на термін в три місяці. Водночас, підсудний відмовляється визнавати провину.

Необхідно нагадати, що раніше чоловік потрапив на сцену в ході одного з благодійних концертів та кілька разів ударив ножем мера, внаслідок даних ударів останній не вижив. Наголошується, що причиною такого вчинку міг послужити той факт, що раніше нападника незаконно засудили, внаслідок чого, той провів в ув’язненні певну кількість часу. Зловмисник звинуватив у всьому мера.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*