Тимошенко: новий президент не повинен залишати Мінський процес

Nikvesti.com

Керівник політичної сили «Батьківщина» та претендент на посаду голови держави Юлія Тимошенко в ході програми «Свобода слова», зазначила, що новий голова країни повинен й далі підтримувати Мінські угоди. Однак, політик наполягає, що поряд з цим варто почати й більш серйозні переговори, до яких необхідно залучити представників усіх країн, які на 1994 рік підписали Будапештський меморандум.

Тимошенко підкреслила, що домовленості, досягнуті в Мінську, дійсно стримують прояв агресії, однак водночас, вони так й не змогли встановити мир. У зв’язку з цим, майбутній голова України повинен підтримувати цей процес, а не руйнувати його, тобто, якщо Мінські переговори є, то нехай вони тривають.

Однак, разом з тим, не варто на цьому зупинятися, паралельно цьому слід почати ще один більш серйозний переговорний процес. Таким чином, політик задається питанням, що ж заважало нашій владі організувати ці переговори ще чотири з половиною роки тому. Тимошенко підкреслює, що відповідь очевидна й справа перш за все в тому, що немає жодної сфери, яка б приносила владі стільки «чорних» доходів, як війна.

Так, лідер «Батьківщини» наполягає, що, якщо б влада ще чотири з половиною роки тому наполягла на піднятті питання про дотримання меморандуму та виступила ініціатором проведення переговорів, в яких брали б участь країни-підписанти Будапештського меморандуму, то зараз в країні війни б вже не було.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*