Ярош: винних у вбивстві Гандзюк слід покарати

on.od.ua

Інформаційне агентство «Українська правда» інформує, що командувач «Української добровольчою армією», парламентарій ВРУ Дмитро Ярош у своєму інтерв’ю підкреслив необхідність дочекатися судового рішення у справі про вбивство співробітниці міської адміністрації Херсона Катерини Гандзюк. При цьому він наполягає, що не має наміру виправдовувати тих, кого суд визнає винними.

Також він прокоментував обґрунтовані звинувачення в адресу колишнього бійця Антитерористичної операції у справі про вбивство активістки. Ярош розповів, що про це його поінформував співробітник Служби безпеки Кононенко.

У зв’язку з цим, політик відразу ж наказав всім своїм службовцям надати максимальну допомогу слідству. Що ж стосується всього іншого, то спочатку потрібно дочекатися рішення суду. Депутат підкреслює, що надав все можливе сприяння слідству у даній справі.

Крім того, Ярош відповів на питання про те, чи має намір він захищати своїх колишніх побратимів. Депутат підкреслив, що будь-які структури, серед яких й добровольча армія, складаються з представників суспільства, а значить, вони не є ідеальними структурами. Однак Ярош зазначив, що винні безумовно повинні бути покарані. Крім того, він зазначив, що ще не було такого випадку, коли він захищав когось зі своїх побратимів, який дійсно був винен.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*