Парубій: необхідно терміново доопрацювати законопроект підпорядкування релігійних громад

daynr.com

Голова Верховної Ради України Парубій в ході чергового засідання парламенту цього вівторка 15.01.19., яке транслював телевізійний канал «112», виступив із заявою про те, що проект закону, який передбачає зміни в підпорядкуванні релігійних громад, містить у собі не всі процедурні умови. У зв’язку з цим, виникає необхідність розробки нового законопроекту з цієї ж тематики.

Спікер зазначив, що існує зареєстрований законопроект з релігійної тематики, однак, він містить не всі нюанси з точки зору, як процедурних, так і юридичних моментів. Таким чином, Парубій закликає профільний комітет ВРУ розробити новий проект, але на цей раз його необхідно удосконалити та співвіднести з усіма рекомендаціями Євросуду з прав людини. Так, він сподівається, що доопрацьований проект буде узгоджений з основними європейськими стандартами та буде дотримуватися прав і свобод вірян.

Необхідно нагадати, що, відповідно до зареєстрованого релігійного законопроекту, Релігійні громади мають право на зміну статуту, в тому випадку, якщо за подібне рішення свої голоси віддасть більшість. Однак Комітет ВРУ наполягає, що необхідно до підписів членів громад додати і їх паспортні дані.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*