У Києві хочуть знищити черговий пам’ятник архітектури

kievvlast.com.ua

Компанія “Скайпроджект” планує побудувати автостоянку в центрі Києва. Варто відзначити, що зараз на місці, яке вони запримітили під будівництво, знаходиться пам’ятник архітектури – особняк 19 століття по вулиці Лабораторній, 9б.

Компанія через суд намагається позбавити будівлю статусу, який зараз не дозволяє проводити там будь-які роботи. В адміністративному суді Києва вже є кілька позовів з вимогою скасувати указ Міністерства культури про охоронний статус будівлі. Дарма, що суд ще не прийняв ніякого рішення, будівля вже обгороджена будівельним парканом. Мабуть, у керівництва компанії немає ні краплі сумніву, що суд прийме «правильне» рішення.

Мало того, що будівельна компанія практично «засудила» до зносу історичну будівлю, від запланованих ними робіт може постраждати й сусіднє історичний будинок за адресою: вулиця Лабораторна, 11.

Будівельний паркан поставили впритул до цього будинку. Мешканці кажуть, що до них навідувалися представники даної компанії та пропонували викупити квартири, для будівництва ще однієї автопарковки. Тобто, ще перший будинок не знесли, проте вже запланували будівництво другої автопарковки в цьому районі.

Можливо, можна було б закрити очі на події, якщо б це був перший подібний випадок у столиці. А історичних об’єктів з кожним роком стає все менше і менше, і що незабаром залишиться від Києва? Наш, поки ще зелений, і унікальний своєю історією місто, перетвориться на чергове бетонне гетто.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*