В Америці дітей вилучають з сімей незаконних мігрантів

фото: theprovince.com

У США розгорається скандал через закон, за яким примусово забирають дітей з сімей нелегальних мігрантів. Адміністрація президента Дональда Трампа називає це «політикою нульової терпимості», яка спрямована на захист Штатів від напливу нелегальних мігрантів.

Подібна політика діє в Сполучених Штатах вже протягом декількох місяців. У ЗМІ масово почали поширювати інформацію про кількість розділених сімей, з яких діти були поміщені до притулку, а батьки потрапили до суду. За останні тижні вже близько 2300 дітей відібрані у батьків порушників і поміщені в спеціальні табори для утримання, число яких вже наближується до сотні.

Правозахисні організації, відомі діячі культури, політики, звичайні громадяни Сполучених Штатів різко розкритикували «політику нульової терпимості». Дружина Дональда Трампа Меланія відвідала в Техасі дітей, які стали жертвами міграційної кризи. Для поїздки вона одягла куртку з написом на спині: «Мені байдуже, а вам?». Фраза викликала неоднозначну реакцію в суспільстві, адже хтось називає це підтримкою «нульової терпимості».

Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді також заявив, що практика розділу сімей мігрантів у США недопустима.

Трамп вже підписав указ, що забороняє забирати дітей у мігрантів на кордоні. Також президент США заявив, що йому не подобається спостерігати, як сім’ї розділяються, проте «нульова терпимість» до порушення правил перетину кордону залишається. Однак, навіть такий крок не задовольнив громадськість та ЗМІ. Залишається багато питань, зокрема про те, яка доля чекає вже розділені сім’ї.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*