Акція в підтримку полонених українських моряків закінчилася затриманням активістів

News.liga.net

В Одесі відбулася акція, спрямована на підтримку захоплених російською стороною моряків ВМСУ. Захід під наглядом декількох десятків службовців МВС проводився на території перед генконсульством РФ, і налічував тридцять активістів.

Учасники акції мали намір забруднити огорожу будівлі російського генконсульства червоною фарбою, проте їм перешкодили це зробити співробітники правоохоронних органів. В результаті рідина була розлита на асфальт та забруднила деяких мітингувальників.

Згодом з демонстрантів кинув одну з банок фарби на службовців Нацгвардії, забруднивши кількох людей з їхніх лав, але при спробі кинути другу банку він був затриманий і відвезений з місця події разом з ще одним мітингувальником. Решта учасників підпалили фальшфейери.

Віталій Кожухар, один з учасників і організаторів акції, спрямованих на підтримку полонених моряків ВМСУ, висловив своє здивування діям правоохоронців, зазначивши, що застосування сили йому було незрозуміло з огляду на те, що фарба легко змивається.

Службовці Військово-морських сил України були захоплені в ході інциденту 25 листопада, коли в районі Керченської протоки прикордонники РФ атакували три українських кораблі, захопивши їх разом з екіпажами. Полонені моряки зараз перебувають в СІЗО Москви.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*