Депутата “Батьківщини” запідозрили в отриманні інсайдерської банківської інформації

Bug.org.ua

Фонд гарантування вкладів фізосіб встановив, що нардеп від «Батьківщини» Ігор Луценко зняв зі своїх рахунків в банку «Київська Русь» грошові кошти в розмірі 750 тисяч гривень. ФГВФО звернув увагу на те, що це сталося напередодні введення в управлінські структури фінансово-кредитної організації тимчасової адміністрації.

Банк «Київська Русь» відповідно до постанови національного регулятора був оголошений неплатоспроможним і отримав тимчасову адміністрацію 20 березня 2015 року, а за день до цього, народний депутат Ігор Луценко здійснив транзакцію зі свого власного банківського рахунку головбухові фінансово-кредитної організації. У цей день, 19 березня, вкладники вже були позбавлені доступу до своїх коштів, і транзакції не проводилися.

Отримані головним бухгалтером банку грошові кошти пішли на часткове погашення кредитної заборгованості, яка у неї була на той момент.

Детективи Національного антикорупційного бюро, взявши до уваги встановлені ФГВФО факти, ініціювали перевірку правдивості відомостей, зазначених парламентарієм у своїй декларації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*