Нардепам України необхідно розповісти, як правильно користуватися дипломатичними паспортами

place.ua

Перший віце-голова парламенту Ірина Геращенко заявила, що в п’ятницю парламентарії можуть заслухати Павла Клімкіна, який очолює зовнішньополітичне відомство. На думку віце-спікера, озвучену нею на Погоджувальній раді ВР, законодавці використовують дипломатичні паспорти для здійснення закордонних поїздок приватного характеру.

Геращенко пообіцяла звернутися до голови Кабінету міністрів з проханням про виступ Міністра закордонних справ перед парламентаріями. На думку віце-спікера, Клімкін повинен нагадати нардепам правила використання цих документів. Вона нагадала про випадки використання диппаспортів народними обранцями для приватних поїздок за кордон, і підкреслила, що не слід «розмахувати» цими документами перед грузинськими поліцейськими або ще де-небудь.

Нагадаємо, що 2 грудня минулого року в одному з тбіліських готелів були затримані семеро громадян України, а також громадянин Грузії, який перебував разом з ними. Процедура затримання правоохоронцями грузинської столиці проводилася у зв’язку з кримінальними справами за фактом покупки та зберігання зброї і вибухових речовин «групою осіб». За твердженням низки засобів масової інформації, спочатку разом з сімома співвітчизниками був затриманий нардеп Семен Семенченко, однак той згодом виступив зі спростуванням цієї інформації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*